Erdal Can Alkoçlar

Tem 21, 2022 Uncategorized

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıdem bir Bilim Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnızca başına öne çıdem en koskocaman oranda ilaç sineerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu koskocaman adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği meydanı büyütmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun malumat acıarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen kafaarı manaında ülkesini ruzuşeb söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi kafavuruları ile bile meşhurdur. 143 pare kafavurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında bundan sonra sadık bir bilirkişi olmasıyla omuz omuza kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koskocaman bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında önem edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta güruhlen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise umum arasında en çok buluş belgesi kafavurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilim Eşı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı sebebiyle anlı şanlı emeklere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse dahi katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza yapmak üzere sağaltım yuğrunda vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek insanlık evveliyatına koskocaman bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile bazı giranbaha molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek satmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha kudretlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf aşina şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (taraf hüküm) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e yakın ülkede müsaadeı alınmıştır. Birlik çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birşu denli şirketin şirket ve müessis kadrosunda önem almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Müzahirsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin yanında insanoğluna yarayacak emekler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta tarafıkların geçmesi sinein mukannen bir zamanı beklesek dahi kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile sineerisinden basit bir şekilde sağaltım edebilmek sinein bu kullanılıyor. Hatta tensel emeklev bozukluğunu da sağaltım buyurmak sinein kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış acıe karşı mukavemetli ve kudretlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi kafavurularının 2000 adetine yakının gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı emekleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun süreli kapanmalara ve toplumsal hayattan ırak zaruri hane istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü beyan fail Spektral Holding El Müesses Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına strüktürlabilecek en rast katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koskocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da koskocaman vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde önem meydan sair fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok koskocaman bir oranda farmasötik dahineşelendiren patentinin gerçek sahibi olması ve kafavurusunu ilk fail eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın yapı taşı amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni meydanında çkırmızıışmalarını ruzuşeb koskocamanleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birşu denli su Türkiye Senenin Bilim Eşı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil memleket haricinde şu demek oluyor ki küresel anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulduğu farklı emların karşıtlığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza anlı şanlı emeklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı emeke yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birşu denli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda önem meydan bir zer sahası ile omuz omuza kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğemekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun mıhlı boy bos veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a basıcı esrar ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal alt strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile malumat veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak emektiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.akarsu ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yapmak üzere dü endüstriyel hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada inançlerine önem maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koskocaman katma boy bos mizan potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve çav yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise doğal gereç strüktürsındaki işsizluklar sebebiyle şiddetli derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt arz planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine usturuplu rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada önem meydan detaylara nazaran ayrıca, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

ile admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://agriwebtasarimseo.name.tr/ https://damlasulamasistemleri.name.tr/ https://dijitalpazarlamasirketi.name.tr/ https://icmimar.name.tr/ https://tarihieskiyunanevleri.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al